Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Nový web obce Modletice

Nový web obce Modletice

11.01.2013
Naše portfolio obecních webů jsme během první poloviny ledna rozšířili o prezentaci obce Modletice. Přehledný webový portál představuje malý projekt s nezvyklým množstvím funkcionalit, díky kterým může být zajímavou inspirací pro další obce i jiné samosprávní celky.

Nový portál pro Modletice

Na základě úvodní analýzy stávajícího webu a potřeb klienta jsme vytvořili grafický návrh a projektovou specifikaci včetně návrhu nové struktury. Jako redakční systém byl opět použit náš osvědčený Marwel ve verzi 2.8. Mezi funkcionality, které ocení a využijí návštěvníci, patří především elektronická podatelna, přehledný výpis projektů, kalendář akcí a výpis posledních vložených dokumentů, zobrazený přímo na titulní straně webu.

Jednoduchá grafika, přehledná struktura

Návrh struktury i grafického zpracování webové prezentace byly vytvořeny s důrazem na jednoduchost a celkovou přehlednost. Kromě základního, horního menu s jednotlivými položkami web obsahuje též personifikované menu, rozdělené dle cílových skupin – Obec, Občan, Firma a Úřad. Ke všem informacím se tak lze snadno dostat hned z titulní stránky. Tradičně byl věnován důraz na přístupnost a další legislativní nároky. Výsledkem je účelný, přehledný a funkční webový portál malé obce – www.modletice.cz.

.
loading...
x