Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Nový styl Max Original z dílny QCM

Nový styl Max Original z dílny QCM

22.04.2009

Dobrá káva, drink či večeře? Připravili jsme stylové webové stránky 3 podniků Max Original, na kterých si můžete vybrat z nabídky, prohlédnout interiéry i zarezervovat místa.

 

Maxoriginal3 weby v 1 systému

Z technického hlediska web představuje prezentaci tří samostatných podniků (Max Original pub, Max Original bar a Max Soho caffé) v jednom systému, který obsahuje standardní funkcionality. Ve všech případech jsou návštěvníkům navíc k dispozici jídelní a nápojové lístky, elektronické formuláře pro rezervaci, přehled připravovaných akcí, fotogalerie či diskuzní fórum.

Grafika Max Original

Jednou z hlavních předností prezentace Maxoriginal.cz je vybraný grafický styl. „Vizuální podoba zde hraje významnou roli, protože se podílí na celkové atmosféře stránek. Použil jsem i flashovou animaci, která nevtíravě oživuje hlavičku. Max Original zastřešuje tři podniky – bar, restauraci a kavárnu. Každý web je originální a přitom jednotný s celkovým stylem. Barvy má každý podnik své, bar je šedý – nálada probdělé noci, kavárna sametově červená – luxusní dojem, restaurace čokoládově hnědá – místo, kam se chci každý den vracet. Atmosféra, nálada, vstřícnost, to jsou vlastnosti, které tato grafika na první pohled sděluje návštěvníkovi webu,“ řekl k prezentaci Max Original grafik QCM.

 

.
loading...
x