Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Nový design portálu HZS JmK

Nový design portálu HZS JmK

22.03.2010

V posledních únorových dnech jsme dokončili nový design portálu Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje, který se tak oblékl do módního kabátu moderních webových aplikací.

HZS JmKNový design portálu si klade za cíl prezentovat HZS jako seriózní a významnou organizaci, která se zabývá mnoha různorodými činnostmi. Od řešení nejrůznějších krizových situací, přes prevenci, až po osvětové akce pro děti i širokou veřejnost. Záměrně jsme se tedy vyhnuli bulvárnímu pojetí, které by akcentovalo pouze obligátní „šlehající plameny“.

Portál kromě základních informací o HZS sdružuje i stránky jednotlivých územních odborů kraje, chemickou laboratoř a školicí středisko Tišnov, mimořádně úspěšný projekt Vaše cesty k bezpečí a projekt pro děti Dráček Hasík. Každá ze sekcí má svou vlastní vizualizaci, díky které se návštěvník snadno zorientuje v rozsáhlé struktuře webu.

HZS JmK patří mezi naše dlouholeté zákazníky. Jejich web www.firebrno.cz si získává stále větší oblibu, především díky jedinečné aplikaci Výjezdy, která publikuje všechny zásahy hasičů přímo v reálném čase. Tuto službu poskytuje HZS JmK jako jediný sbor v ČR.

Věříme, že se nový vzhled stránek bude návštěvníkům líbit a osvětlí jim široký rozsah služeb HZS.

.
loading...
x