Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Novinky v realitní kanceláři Renč

Novinky v realitní kanceláři Renč

16.06.2009

Na webové prezentaci brněnské realitní kanceláře Renč jsme provedli velký update. Redesign grafické podoby i úpravy systémových aplikací přináší zákazníkům větší komfort, snadnější vyhledávání i orientaci v aktuální nabídce nemovitostí.

 

RenčOptimalizace webu

Úpravy webové prezentace realitní kanceláře Renč, update redakčního systému Marwel i realitního systému Relio byly provedeny za účelem optimalizace webu i jeho funkcí. Přepracovaný obsah a nové rubriky Aktuality a Často hledané přispívají k přehlednosti a snadné orientaci klientů. Vytvořené fotogalerie se slideshow umožňují zákazníkům prohlédnout si nabídku nemovitostí interaktivním způsobem. Provedená SEO optimalizace zlepšuje pozici webu ve vyhledávačích.

Nová prezentace očima grafika

Návrh webu Renč vycházel z již vytvořeného grafického manuálu, který si předem nechala realitní kancelář vytvořit. Nová grafická identita firmy Renč zaujme svojí čistotou – důležitá je bílá barva podkladu firemních dokumentů. Jako doplněk používá několik výrazných barev. To vše se snaží respektovat i náš návrh, který chce být vzdušný, svěží, působit čistě a pouze několika výrazně barevnými prvky upozornit na důležité položky. Ona vzdušnost a čistota je zdůrazněna ještě několika létajícími balony ve firemních barvách, neboť majitel firmy je milovníkem balonového létání.

Nové podobě webové prezentace realitní kanceláře přejeme rychlý start a bezproblémový let.

 

.
loading...
x