Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Nové weby pro VUT

Nové weby pro VUT

16.04.2012
Vysoké učení technické v Brně vstupuje do jara s novou sadou webů Fakulty strojního inženýrství. První dva z nich jsme spustili koncem března.

Pro VUT jsme během zimy připravili celkem pět nových webů, z nichž dva jsme právě uvedli do ostrého provozu. Jedná se o výukové a informační portály Fakulty strojního inženýrství – web Energetického ústavu (www.eu.fme.vutbr.cz) a Energetické fórum (www.energetickeforum.cz). To je navíc doplněno o samostatné diskuzní fórum, postaveném na platformě punBB.

Oba weby jsou určeny nejen studentům a akademikům, ale i odborné veřejnosti a zájemcům o studium. Energetický ústav totiž zaštiťuje i několik grantových projektů EU, které se týkají rozvoje podřízených vědních oborů. Projekt energetického fóra je zaměřen na prohlubování spolupráce vysokoškolských pracovišť a jejich průmyslových partnerů. Účelem projektu je podpora výměny informací s cílem navázání kontaktů a spolupráce.

Oba spuštěné weby fungují na našem osvědčeném redakčním systému Marwel, doplněném o řadu nástavbových modulů. Na webech tak naleznete správce dokumentů, fotogalerii, kalendář akcí či ankety.

V nejbližší době budou spuštěny i další weby, které pro VUT připravujeme. Ty budou obsahovat i kompletní e-learningové prostředí, díky nimž bude možné web využít i pro vytváření on-line výukových kurzů a sdílení studijních materiálů.

.
loading...
x