Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Nová tvář webu Regionální rady Moravskoslezsko

Nová tvář webu Regionální rady Moravskoslezsko

21.09.2009

Webová prezentace Regionální rady regionu soudržnosti Moravskoslezsko prošla v průběhu září zásadní změnou. Přepracovaná struktura webu v nové grafické podobě zvyšuje celkovou přehlednost portálu a výrazně usnadňuje orientaci návštěvníků.

 

RR Moravskoslezsko

Web rr-moravskoslezsko.cz je rozdělen do tří základních sekcí dle potřeb návštěvníků, kteří stránky nejčastěji užívají. První část je určena těm, kteří se zajímají o možnosti finanční podpory z evropských fondů a Regionálního operačního programu Moravskoslezsko, ve druhé části naleznou uživatelé kompletní informace využitelné pro přípravu a zpracování projektů. Při vlastní realizaci projektu pak využijí informace Regionální rady vyčleněné do třetí části webové prezentace.

Úloha QCM

Na projektu jsme se podíleli zejména při tvorbě CSS stylů, připomínkování grafického návrhu a kompletní implementací nové grafiky. Velice zajímavou částí projektu, kterou jsme realizovali, bylo také uživatelské testování. Cílem změny struktury prezentace byla přeměna informačního portálu na web sloužící primárně jako elektronický nástroj. Ověřování na reálných uživatelích, kteří byli specifickými zástupci všech cílových skupin, předčilo očekávání. Věříme tak, že grafická proměna i nové členění přispějí ke zvýšení atraktivity portálu, celkovému zpřístupnění a lepšímu využití evropských dotací pro rozvoj regionu Moravskoslezsko.

 

 

.
loading...
x