Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Národní divadlo Brno – nová sezóna s novým webem

Národní divadlo Brno – nová sezóna s novým webem

19.10.2010

V letošní sezóně připravilo Národního divadlo Brno pro své příznivce hned několik novinek. Jedna z nich vznikla ve spolupráci s QCM. Představujeme vám novou webovou prezentaci Národního divadla Brno.

ND BrnoInternetové stránky Národního divadla Brno zcela změnily svůj charakter. Do nepřehledného světa informací na původním webu, jsme se snažili nahlédnout očima zvědavého diváka, který chce nejen znát aktuální nabídku představení, ale dozvědět se více - například konkrétní herecké obsazení, chce zhlédnout ukázku, aby věděl, co může očekávat, a jednoduše zarezervovat lístky. V projektu jsme chtěli vytvořit interaktivní a funkční portál, který zaujme.

Přehledné informace a užitečné funkce

Hlavní předností nové prezentace je komplexní propojenost nabízených informací. Díky ní mohou návštěvníci zjistit např. seznam představení, ve kterých mohou vidět svého oblíbeného umělce, stručný obsah inscenací, termíny a místo uvedení i zda jsou k dispozici volné lístky. Přehledné rozdělení prezentace na operu, činohru a balet nasměruje návštěvníky přímo na vybraný umělecký žánr, samostatná dětská sekce napoví, která představení jsou určena nejmenším divákům.  Komplexnost informací je podpořena kalendářem, rozšířeným vyhledáváním i profily umělců všech souborů ND Brno.  Grafické zpracování prezentace včetně bohaté fotogalerie vtahuje návštěvníky do děje uváděných inscenací, představuje návštěvníkům atmosféru historických budov i tváře jednotlivých umělců.

V projektu Národního divadla Brno jsme se snažili propojit funkčnost, informační celistvost se zajímavou a lákavou grafickou podobou. Zda se nám to podařilo, můžete sami posoudit na stránkách www.ndbrno.cz.

.
loading...
x