Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Modul Delivery nahradil datové schránky a poštu

Modul Delivery nahradil datové schránky a poštu

11.01.2010

Od 1. ledna 2010 jsme na portálu Státního ústavu pro kontrolu léčiv spustili nový modul pro doručování informací účastníkům správních řízení.

Doručování písemností

modu Delivery

Na základě legislativních změn je od nového roku Státní ústav pro kontrolu léčiv povinen doručovat veškeré písemnosti ve správních řízeních o stanovení cen či úhrady léčivých přípravků způsobem umožňujícím dálkový přístup. Placené služby pošty a datové schránky tak od 1. 1. 2010 nahradil nový modul Delivery, zajišťující doručování dokumentů ke správním řízením uveřejněním na elektronické úřední desce SÚKL.

Modul Delivery

Nově vytvořená aplikace umožňuje automatizované zveřejňování písemností a dokumentů k uvedeným správním řízením. Dokumenty je možné vyhledávat např. podle spisové značky správního řízení, názvu a typu účastníka správního řízení, data vyvěšení, názvu, kódu či ATC skupiny léčivého přípravku. Vlastnosti systému a nastavení automatického zveřejňování zaručují přesné dodržování stanovených lhůt a termínů. Modul Delivery je tak dalším krokem Státního ústavu pro kontrolu léčiv ke zpřehlednění a zpřístupnění veškeré dokumentace správních řízení.

Bližší informace o systému naleznete v článku Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

.
loading...
x