Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Lepší web vinařům - lepší víno zákazníkům

Lepší web vinařům - lepší víno zákazníkům

30.04.2009

Svaz vinařů ČR se na sklonku loňského roku rozhodl k redesignu svého webu. Zástupci nás oslovili s požadavkem na zatraktivnění a zpřehlednění portálu, důraz byl kladen také na doplnění funkcí, jež by členům vinařského svazu zjednodušily přístup k aktuálním informacím z oboru vinařství.

 

Svaz vinařů ČR

Nabídky a poptávky

Portál www.svcr.cz, který jsme spustili na počátku dubna 2009, přináší návštěvníkům kromě nové grafického zpracování praktickou aplikaci Nabídky a poptávky. Ta slouží ke zprostředkování prodeje a nákupu zboží, strojů i zařízení včetně nabídek a poptávek práce v oblasti vinařství. Registrovaným členům svazu navíc umožňuje modul přednostní přístup k inzerátům, tedy s předstihem před běžnými návštěvníky portálu, kteří inzeráty uvidí až po 48 hodinách.

Kalendář akcí a další

Další užitečnou aplikací portálu je Kalendář akcí, který přehledným způsobem informuje o aktuálním dění. Výhledově je kalendář připraven opět „zvýhodnit“ členy svazu tím, že jim umožní vkládání vlastních avíz, pozvánek a oznámení o různých vinařských událostech, a tím přispět k podpoře jejich aktivit. Pro členy svazu obsahuje portál navíc rozsáhlou neveřejnou sekci s odbornými informacemi.


 

.
loading...
x