Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Lednové aktualizace na portálech našich klientů

Lednové aktualizace na portálech našich klientů

29.01.2010

V první polovině ledna jsme provedli upgrade redakčního systému Marwel na několika webech našich významných klientů. Vylepšení svých aplikací se dočkaly portály Úřadu pro zahraniční styky a informace, Státního ústavu pro kontrolu léčiv, prezentace firmy Consultingplus a web Zakázky-online.

Aktualizace webu Úřadu pro zahraniční styky a informace

Přestože je redakční systém na prezentaci Úřadu pro zahraniční styky a informace (UZSI) využíván primárně pro generování statických stránek, přinesla aktualizace systému na verzi 2.7 výrazné vylepšení práce s prezentací. Kromě standardně rozšířených funkcionalit zde redaktoři UZSI využívají např. modul Nástěnka pro sledování provedených změn v obsahu.  Upgrade v případě UZSI představuje také první nasazení redakčního systému Marwel nad PHP 5.3.

Systémy Státního ústavu pro kontrolu léčiv

Aktualizace redakčního systému proběhla také na portálech Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL). Dokončen byl upgrade na intranetu a Informačním portálu pro veřejnost. V současnosti probíhá aktualizace i na vlastním portálu SÚKL.

Další aktualizované portály

Seznam lednových aktualizací redakčního systému Marwel na verzi 2.7 rozšiřují také prezentace firmy Consultingplus a portál Ezak. Součástí upgrade na posledním zmiňovaném webu je také kompletním dokončením synchronizace publikování novinek na všech portálech firmy QCM. Novinky lze nyní jednoduše publikovat současně na více prezentacích.

.
loading...
x