Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Konference QPC on-line

Konference QPC on-line

16.03.2009

Ve dnech 12. a 13. března proběhla v Praze mezinárodní Konference k politice kvality zemědělských produktů a potravin pořádaná Ministerstvem zemědělství ČR. Na webové prezentaci www. qpc.cz jsme návštěvníkům průběžně přinášeli aktuální informace; videozáznam konference jsme zveřejnili již 20 minut po jejím ukončení.

 

Oficiální prezentace QPC

Portál www.qpc.cz byl pro Ministerstvo zemědělství ČR firmou QCM zakázkově vytvořen jako oficiální webová prezentace Konference k politice kvality zemědělských produktů a potravin (QPC), která se uskutečnila 12. a 13. března v Praze. Kromě tvorby prezentace jsme v rámci tohoto projektu zajišťovali i kompletní správu obsahu.

Služba správa obsahu prezentace

Od poloviny února jsme návštěvníkům portálu v přehledné struktuře přinášeli základní informace o konferenci, starali jsme se o publikování tiskových zpráv, fotodokumentace a dalších materiálů. Nejen v období před konferencí, ale i v jejím průběhu, zadavatel ocenil komplexnost našich služeb i rychlost provedených aktualizací.

Konference na webu QPC.cz

Konference QPC představovala významnou událost mezinárodní zemědělské politiky, o čemž svědčila bohatá zahraniční účast a zájem médií. Návštěvníci na prezentaci ocenili její jednoduchost, přehlednost a možnost registrace účastníků pomocí on-line formulářů; pro zástupce médií pak bylo zajímavé zejména publikování tiskových zpráv již v průběhu konference. Největší ohlasy však vzbudilo zveřejnění videozáznamu konference včetně simultánního překladu již 20 minut po jejím ukončení. Jsme rádi, že jsme úspěšnou a bezproblémovou realizací projektu pro tak významného klienta přesvědčili o schopnostech a kvalitě našich služeb.

 

 

.
loading...
x