Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Konference k politice kvality potravin a sekce Předsednictví ČR v radě EU

Konference k politice kvality potravin a sekce Předsednictví ČR v radě EU

17.02.2009

Pro Ministerstvo zemědělství České republiky (MZe ČR) jsme v prvních měsících tohoto roku zrealizovali dva zajímavé projekty. Prvním z nich je vytvoření webové prezentace mezinárodní Konference k politice kvality zemědělských produktů a potravin (QPC), v druhém se věnujeme správě obsahu sekce Předsednictví ČR v Radě EU.

Portál Konference k politice kvality zemědělských produktů a potravin

MZE-QPC

Počátkem února jsme spustili nový webový portál www.qpc.cz. Stránky jsou oficiální prezentací Konference k politice kvality zemědělských produktů a potravin (QPC), kterou pořádá Ministerstvo zemědělství ČR v Praze ve dnech 12. a 13. března 2009. Vzhledem k přislíbené mezinárodní účasti byl portál vytvořen ve dvou jazykových mutacích, pro komfort návštěvníků i zjednodušení vlastní organizace byla prezentace QPC rozšířena také o registraci pomocí on-line formulářů. Portál díky tomu přináší návštěvníkům kompletní informace o prestižní konferenci včetně nadstandardních funkcí.

 

Správa sekce Předsednictví ČR na webovém portálu Ministerstva zemědělství

MZE

Druhým projektem pro tohoto významného klienta je outsourcing správy obsahu sekce Předsednictví ČR v Radě EU na oficiální webové prezentaci Ministerstva zemědělství. Realizace zakázky obsahuje návrh a tvorbu struktury prezentace poskytující ucelené informace o problematice zemědělství, řešené v rámci Českého předsednictví v Radě EU; dále návrhy, korektury a publikování textů, včetně dokumentů a fotografií dodaných zadavatelem, průběžný monitoring kanálů z institucí EU souvisejících se společnou zemědělskou problematikou v EU a jejich publikování formou krátkých zpráv.

 

 

 

.
loading...
x