Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Kompletní informace o vodě na webu vodarenska.cz

Kompletní informace o vodě na webu vodarenska.cz

14.09.2009

Webovou novinkou se na začátku září stal projekt VODÁRENSKÉ AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI, a.s., provozovatele vodovodů a kanalizací s působností na území Jihomoravského kraje a kraje Vysočina. Na rozsáhlé prezentaci sjednocující subweby divize technické a šesti provozních divizí se zákazník dozví o vodě vše, co potřebuje vědět, a to až do poslední kapky.

vodarenska.cz

Očima zákazníka

Projekt vodarenska.cz je z pohledu běžných uživatelů zajímavý zejména svou přehledností a dostupností praktických informací. Díky speciálním zakázkovým aplikacím jsou na webu k dispozici údaje o ceně a kvalitě vody pro každou obec (případně zdroj) v lokalitách spadajících do provozování společnosti v divizích Boskovice, Brno-venkov, Jihlava, Třebíč, Znojmo a Žďár nad Sázavou. Na portále návštěvníci naleznou také aktuální informace o haváriích či plánovaných odstávkách ve vodovodních či kanalizačních sítích, postupy a podklady pro vyřízení všech souvisejících záležitostí - ať už jde o smluvní podmínky, způsoby platby, zřízení vodovodní a kanalizační přípojky, kontrolu vodoměrů, vývoz jímek či dodávky pitné vody cisternou a další speciální služby.

Pohled pod hladinu

Technicky je portál postaven na systému Marwel. Verze 2.65 zde byla rozšířena o další moduly, jako jsou např. Fotogalerie a Download centrum, umožňující snadné aktualizace dokumentů i dostupnost jejich starších verzí. Web vodarenska.cz je napojen na interní systémy společnosti a prostřednictvím Zákaznického portálu umožňuje klientům rychlou a snadnou komunikaci s VODÁRENSKOU AKCIOVOU SPOLEČNOSTÍ, a.s.

 

.
loading...
x