Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Kohoutovice oslavily 28. říjen novým webem

Kohoutovice oslavily 28. říjen novým webem

14.11.2011
Nového vzhledu se dočkaly stránky brněnské městské části Kohoutovice, která patří mezi naše nejstarší zákazníky. Jedná se již o třetí redesign jejich webu a podle nás je to ten nejpovedenější. Jeho spuštění proběhlo symbolicky den před výročím vzniku České republiky.

Oproti předchozí verzi jsme se rozhodli výrazně „sáhnout“ do struktury stránek a sjednotit všechny sekce pod 4 základní položky horního menu: Samospráva, Úřad MČ, O Kohoutovicích a Ze života obce. Tím jsme docílili výrazného zpřehlednění webu pro běžné návštěvníky, kteří již nemusí složitě vyhledávat ve struktuře portálu jednotlivé články. Každá ze 4 sekcí je navíc v hlavičce webu vizualizována jako blok, obsahující nejčastěji hledané stránky.

Z původní verze jsme zanechali všechny prvky, které si návštěvníci oblíbili – modul otázek a odpovědí, ankety či vizualizaci školního dvora pomocí kamery přímo na webu (i s informacemi o počasí).

Občané Kohoutovic tak mohli oslavit výročí vzniku ČR i virtuální prohlídkou nových stránek své městské části, které naleznou na adrese www.kohoutovice.cz.

.
loading...
x