Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  K čemu je dobrá SEO analýza webu?

K čemu je dobrá SEO analýza webu?

04.08.2009

Chcete být na internetu vidět? Pak musíte mít kvalitní SEO optimalizaci. To si uvědomuje i řada našich klientů a proto si od nás stále více objednávají speciální SEO analýzy svých webů spojené s návrhy reklamních kampaní či řadou doporučení pro rozvoj jejich prezentací.

Co vše je skryto pod SEO?

SEO optimalizace webu je momentálně jedním z nejčastěji skloňovaných pojmů, spojených s prostředím internetu. My tento servis nabízíme s přidanou hodnotou, pečlivou analýzou webu samotného klienta i jeho konkurence. Pro nás totiž není SEO pouhé zadání inzerátu do S-kliku.

Investiční web

V SEO analýzách se zaměřujeme nejen na definici klíčových slov, ale i na zhodnocení všech on-page a off-page faktorů prezentace. Obsahují řadu doporučení pro zvýšení PageRanku a námětů pro zlepšení. Aktivně vyhledáváme oborové weby a vytváříme síť zpětných odkazů, realizujeme PPC kampaně, navrhujeme reklamní bannery či píšeme PR články. Provádíme rozsáhlé uživatelské testování portálu a komplexní analýzu konkurence.Výsledkem jsou návrhy strategií a především jasné a transparentní výsledky realizovaných reklamních kampaní.

Nejlepší referencí je spokojený klient

Ani tímto však služba SEO v našem podání nekončí. Reagujeme na další vývoj, přinášíme nové nápady a technologie. Své klienty provázíme světem internetu, protože i oni jsou naší vizitkou. Patří mezi ně např. burzovní portál Investiční web.cz či přední výrobce elektroinstalace OEZ.

.
loading...
x