Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Jednotná evidence smluv

Jednotná evidence smluv

16.08.2017
Nová funkcionalita systému E-ZAK umožňuje interní evidenci všech smluv, objednávek a dokumentů v organizaci přehledně na jednom místě s možností volby oprávnění jednotlivých osob i zvolení režimu práce s dokumentem.

Hlavní výhodou jednotné evidence smluv je možnost nastavení individuálního oprávnění uživatelů v organizaci při práci s konkrétním typem dokumentu. To znamená, že lze nakonfigurovat, kdo dokumenty může pouze vkládat, upravovat či spravovat. Také viditelnost dokumentů veřejnosti je nastavitelná. Soubory ukládané v evidenci jsou primárně neveřejné. Jednoduše lze zvolit, zda dokument bude vystaven na Profilu zadavatele nebo bude také odeslán do Informačního systému registru smluv (ISRS). Přičemž Jednotná evidence smluv může nebo nemusí být oboustranně propojena s ISRS.

Jednotnou evidenci smluv lze také provázat s funkcionalitou termínovník, což ulehčí následnou práci s dokumenty, protože systém bude hlídat např. termín platnosti, účinnosti smlouvy, její platnost nebo bude upozorňovat na to, že je potřeba po roce doplnit plnění apod.

Věříme, že si jednotná evidence smluv najde svoje pevné místo v rámci organizace a zjednoduší a zpřehlední práci s interními dokumenty a smlouvami.

Pro konkrétní nabídku kontaktujte obchodní oddělení obchod@qcm.cz.

.
loading...
x