Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Jak na zakázky z operačních programů?

Jak na zakázky z operačních programů?

25.01.2016
Máte zájem o podrobný návod a příklady od odborníka s dlouholetou praxí v oboru? Chcete mít přehled o všech svých povinnostech? Potřebujete se vyvarovat chyb a znát možnosti obrany proti kontrolním orgánům?

Pokud ano, pak věříme, že vás zaujme toto unikátní školení vedené Mgr. Martinem Hadašem, LL.M., vedoucím odboru veřejných zakázek Masarykovy univerzity, specialistou na zadávání veřejných zakázek spolufinancovaných z operačních programů EU. Seznámí vás s povinnostmi, které jste povinni splnit ve vztahu k výběru dodavatelů pro realizaci svých projektů a upozorní vás na rizika vyplývající z nedodržení závazných postupů pro zadávání zakázek v rámci dotačních programů (zejména spolufinancovaných z fondů EU). Vše proloží mnoha příklady z vlastní bohaté praxe.

Termín a místo konání:

16. 2. 2016 - Brno - Veřejné zakázky zadávané příjemci dotací (z fondů EU) - Podrobný obsah školení a další informace naleznete na našem webu zde.

Neváhejte a nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít.

Mnoho dalších typů školení o elektronizaci veřejných zakázek najdete na novém webu QCM školení v sekci Školení a semináře, kde si je můžete rovnou objednat.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu skoleni@qcm.cz. Další spojení najdete i v sekci Kontakt.

.
loading...
x