Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Hřiště.cz pro děti i dospělé

Hřiště.cz pro děti i dospělé

05.01.2011

Pirátské výpravy a středověké bitvy jsou součástí snad každé dětské hry. Díky společnosti Hřiště může u vašeho domu zakotvit pirátská loď, vesmírný modul, vyrůst středověká tvrz či neprostupná džungle s houpačkami a prolézačkami těch nejroztodivnějších tvarů.  Pro společnost Hřiště, s. r. o., jednoho z největších výrobců hřišť a sportovišť v České republice, jsme vytvořili novou webovou prezentaci.

Hřiště.cz Společnost Hřiště, s. r. o., se zabývá návrhem, výrobou a dodávkou venkovních i vnitřních dětských hřišť a mobiliářů, víceúčelových sportovních hřišť i fitness sportovišť pro seniory.  Její nová webová prezentace, jejíž grafickou podobu vytvořilo grafické studio Pyramide, osloví zejména rozsahem a komplexností svého obsahu. Web představuje kompletní přehled produktů společnosti včetně parametrů, vizualizací i technické dokumentace. Díky obsáhlé fotogalerii můžete nahlédnout na fotodokumentaci jednotlivých produktových řad, v referencíchnaleznete ukázky vybraných realizovaných zakázek.

V případě, že se nadchnete pro myšlenku realizace nějakého hřiště či sportoviště, bude pro vás zajímavá sekce Projektů hřišť podle ceny a další služby společnosti, mezi které patří např. i poradenství týkající se získávání dotací na stavbu, návrhy atypických řešení, kompletní servis a další.

.
loading...
x