Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Elektronické aukce výrazně šetří peníze i čas

Elektronické aukce výrazně šetří peníze i čas

02.12.2011
O výhodách elektronických aukcí, které v poslední době využívá k nákupu zboží a služeb stále více obcí a měst i soukromých firem, se v rozhovoru pro jihomoravský deník Rovnost zamýšlel odborník QCM, s.r.o. Jiří Hlaváč.

V článku nazvaném "Nabídku jistí elektronický podpis" vyjmenovává nejen výhody systému, ale i nastiňuje otázku bezpečnosti. Jelikož se v zakázkách točí miliony korun, je nutné mít systém zajištěný proti hackerům i technickým problémům. Jiří Hlaváč z naší společnosti k tomu doplňuje: „Každou změnu své nabídky musí dodavatel autorizovat pomocí elektronického podpisu, v případě technických problémů serveru se musí celý proces od začátku opakovat. To je ale díky silnému zabezpečení a systému záloh velmi nepravděpodobné.“

V rozhovoru vysvětluje i průběh procesu elektronické aukce a doporučuje elektronicky nakupovat zejména komodity či služby, které lze jednoduše porovnat. „Třeba elektřina nebo plyn, to je typický příklad“, uvádí Hlaváč.

Pokud přemýšlíte o využití elektronických aukcí, neměl by vaší pozornosti ujít portál www.e-aukce.cz. Ten představuje efektivní nástroj pro nákup libovolné komodity, díky kterému snadno dosáhnete vysokých úspor. Jako provozovatelé portálu e-aukce.cz jsme vám připraveni pomoct. Neváhejte a kontaktujte nás.

Zdroj: Brněnský deník Rovnost, listopad 2011

.
loading...
x