Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  E-ZAK pomáhá v dotačním programu Regionální rady Moravskoslezsko

E-ZAK pomáhá v dotačním programu Regionální rady Moravskoslezsko

13.03.2009

Vysokou transparentností všech zadávacích řízení se může od začátku března pochlubit Regionální rada Moravskoslezsko. Díky nasazení uveřejňovacího modulu elektronického nástroje E-ZAK jsou veřejné zakázky příjemců dotací z Regionálního operačního programu Moravskoslezsko více než přehledné.

Regionální rada vybrala E-ZAK

Regionální rada Moravskoslezsko je prvním regionálním řídícím orgánem, který se rozhodl pro maximální zpřístupnění a zpřehlednění veřejných zakázek všech svých příjemců dotací. Pro realizaci tohoto kroku zvolila modul E-ZAK elektronického nástroje pro správu veřejných zakázek, vyvinutý firmou QCM.

Evidence všech zakázek

Uveřejňování zadávacích řízení, souvisejících s realizací projektů, na stránkách Regionální rady je pro příjemce dotací z ROP Moravskoslezsko od 9. března 2009 povinností. Týká se zakázek na dodávky a služby, jejichž předpokládaná hodnota dosahuje nejméně 800 000 Kč bez DPH, respektive nejméně 3 000 000 Kč bez DPH u zakázek na stavební práce. Díky modulu E-ZAK jsou všechna zadávací řízení evidována a přehledně spravována. Registrovaní uživatelé zde mají možnost vyplnit základní údaje, připojit zadávací dokumentaci i případné dodatečné informace. Přehledný systém vyhledávání umožňuje rychlou a snadnou orientaci ve všech probíhajících veřejných zakázkách.

Transparentní zakázky ROP Moravskoslezsko

Nasazení modulu elektronického nástroje E-ZAK na stránkách Regionální rady Moravskoslezsko představuje první zavedení absolutní transparentnosti do správy veřejných zakázek u regionálních dotačních programů.

Chcete vědět více?

.
loading...
x