Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Dynamica.cz – ideální web moderní společnosti

Dynamica.cz – ideální web moderní společnosti

02.05.2011
Dalším povedenou realizací z dílny našich vývojářů jsou stránky společnosti Dynamica. Design tohoto decentního a velmi přehledného webu byl převzatý z původního webu zákazníka a představuje vzor pro všechny moderní a vkusné firemní prezentace.

dynamica

Společnost Dynamica, a.s. se specializuje na dodávky softwarových řešení, především informačních, ERP a CRM systémů a následnou podporou jejich uživatelů. Hlavními produkty jsou nástroje řady Microsoft Dynamics. Proto byl již od začátku kladen důraz na přehlednost a snadnou orientaci ve struktuře webu a jednotlivých nástrojích.

Nejen design či přehledná struktura však dělá úspěšný firemní web. Stejně důležité je i dodržení všech postupů a pravidel, zlepšujících SEO faktory dané prezentace. Právě pro zákazníky, kteří očekávají takovéto řešení jsme vylepšili náš redakční systém Marwel. Ten tak plně podporuje většinu nástrojů, důležitých pro účinnou indexaci webu vyhledávači. Od nastavení metatagů pro každý článek zvlášť, až po dynamické generování sitemap.

A výsledek? Ihned po spuštění jsme otestovali stránky podle metriky SEO Servisu. Většina naměřených parametrů se skokově zlepšila na dvojnásobek původních hodnot! Například síla webu z 21 na 43 bodů a zdrojový kód vyšplhal z 61% na 96%. I z toho je patrné, že naše realizace splňují i nejnáročnější požadavky.

.
loading...
x