Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Co může přinést optimalizace? Podívejte se na www.renc.cz.

Co může přinést optimalizace? Podívejte se na www.renc.cz.

06.12.2010

Nová verze webové prezentace realitní kanceláře Renč přináší několik zásadních vylepšení, která ocení nejen internetové vyhledávače, ale především samotní uživatelé.

Jak zlepšit orientaci uživatelů?

První novinkou, kterou zaznamenáte už při prvním pohledu na nový web realitní kanceláře Renč, je změna grafiky. Barevnost stránek vychází z vizuální identity společnosti. Tyto syté výrazné barvy jsme doplnili o neutrální šedou barevnost, díky nimž vyniknout důležitá místa na stránce. V nižších úrovních prezentace si pravidelní návštěvníci všimnou i upravené struktury a hlavních orientačních prvků, které je spolehlivě provedou napříč celým webem.

Filtry – kouzlo snadného vyhledávání

Pokud jste uživatel, který má jasnou představu o tom, co hledá, jednoznačně vás potěší přehledný filtr. Zatržením hledané velikosti bytu či lokality se dostanete přímo k objektům svého zájmu.

Optimalizace pro vyhledávače

Při optimalizaci webu jsme mysleli samozřejmě i na internetové vyhledávače. K uspokojení systematického slídění vyhledávacích robotů jsme web doplnili informačními texty, které stručně definují obsah konkrétních stránek a uživatele informují o realitní nabídce.

Virtuální prohlídka – podívejte se na fotky i video

Webovou prezentaci realitní kanceláře Renč jsme rozšířili také o možnost vkládání video nahrávek. Dobrou představu o konkrétní nemovitosti tak získáte nejen z klasické fotodokumentace, ale třeba i díky možnosti virtuální prohlídky.

Pokud tedy bloudíte v nabídkách a sháníte v Brně či jeho okolí konkrétní nemovitost, zkuste otestovat novinky realitní kanceláře Renč. K Vánocům si tak třeba nadělíte vysněný dárek.

.
loading...
x