Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  CEJIZA získala nový modul pro plánování veřejných zakázek

CEJIZA získala nový modul pro plánování veřejných zakázek

15.02.2010

Pro společnost CEJIZA, Centrálního jihomoravského zadavatele a zaručitele, jsme vytvořili zakázkovou aplikaci pro plánování a sdružování veřejných zakázek organizací zřízených Jihomoravským krajem. V pilotním provozu je systém CEJIZA-zakázky zpřístupněn osmi nemocnicím v Jihomoravském kraji.

CEJIZAPro společnost CEJIZA, Centrálního jihomoravského zadavatele a zaručitele, jsme vytvořili zakázkovou aplikaci pro plánování a sdružování veřejných zakázek organizací zřízených Jihomoravským krajem. V pilotním provozu je systém CEJIZA-zakázky zpřístupněn osmi nemocnicím v Jihomoravském kraji.

Systém CEJIZA-zakázky

CEJIZA-zakázkyPodstatou centrálního zadávání v rámci systému CEJIZA je stanovení společných potřeb a vyřešení otázky centrálního nákupu zboží a materiálů pro příspěvkové organizace zřízené Jihomoravským krajem. „Modul CEJIZA-zakázky vznikl mj. jako efektivní nástroj pro sdružování poptávek za účelem dosažení úspor při nákupu běžných komodit v důsledku administrativních úspor a množstevních slev.“, řekl MUDr. Bořek Semrád, jednatel CEJIZA.

Pilotní provoz systému CEJIZA

Systém byl na začátku prosince v pilotním provozu zpřístupněn několika vybraným zástupcům příspěvkových organizací Jihomoravského kraje. Výhody centrálního nákupu zboží prostřednictvím tohoto systému už v současné době využívá osm nemocnic v kraji. „Do budoucna plánuje společnost CEJIZA zpřístupnění systému dalším téměř 300 příspěvkovým organizacím Jihomoravského kraje“, dodal B. Semrád.

.
loading...
x