Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Aukční portál Záchranné a dopravné zdravotnícke služby Bratislava

Aukční portál Záchranné a dopravné zdravotnícke služby Bratislava

01.11.2011
Naše aukční portály expandují i na Slovensko! Důkazem je další dokončený projekt, a to aukční portál pro Záchrannou a dopravní zdravotnickou službu Bratislava (ZDZS), při jehož realizaci jsme zúročili naše mnohaleté zkušenosti s tvorbou aplikací pro veřejnou správu.

Princip elektronických aukcí je velmi jednoduchý – zadavatel poptávající konkrétní službu či zboží zveřejní zadávací řízení, do něhož se mohou přihlásit jednotlivý dodavatelé se svými nabídkami. Aukce probíhá online a dodavatelé mohou průběžně měnit výši svých nabídek v závislosti na vývoji cen ostatních dodavatelů. Pokud tedy chtějí, aby jejich dodávka v aukci zvítězila, jsou nuceni cenu postupně snižovat.

Po ukončení aukce si zadavatel jednoduše vybere nejvýhodnější nabídku. Tímto způsobem se dají ušetřit obrovské náklady, jak ukázalo například nedávné spuštění elektronických aukcí na Magistrátu hlavního města Prahy. Uznání za jejich velký přínos pro šetření nákladů vyjádřil i primátor, pan Bohuslav Svoboda.

Pro ZDZS jsme vytvořili plnohodnotný aukční portál, který byl upraven pro použití v prostředí slovenské veřejné správy. Jedná se již o několikátý projekt pro slovenské zákazníky, což svědčí o univerzálnosti našich řešení, které obstojí i v konkurenci zahraničních produktů.

Více o našem aukčnímu portálu na e-aukce.cz.

.
loading...
x