Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  APUEN – prostor pro elektronické aukce

APUEN – prostor pro elektronické aukce

01.03.2010

Zajímají vás elektronické aukce a další elektronické nákupní nástroje? Centrum dění dostalo konkrétní podobu. Asociaci poskytovatelů a uživatelů elektronických nástrojů (APUEN) jsme vytvořili novou webovou prezentaci.

APUEN

O asociaci

APUEN sdružuje uživatele i poskytovatele služeb souvisejících s elektronickými aukcemi a elektronickými nákupními nástroji určenými pro profesionální nákup ve státní a podnikové sféře. Cílem asociace je vytvoření prostoru pro vzájemné setkávání a výměnu názorů lidí, kteří sledují vývoj a zajímají se o nové možnosti, které elektronické aukce přináší.

Projekt APUEN

Jednou z předností nových internetových stránek Asociace poskytovatelů a uživatelů elektronických nástrojů je zejména střídmost a čistota grafiky podtrhující celkovou přehlednost webu. Důraz byl kladen na funkčnost, čemuž odpovídá jednoduchá struktura i celkové zpracování prezentace včetně rozšiřujících modulů redakčního systému Marwel. Na stránkách www.apuen.cz mohou redaktoři využívat např. modul pro tvorbu elektronických formulářů.

Věříme, že nová prezentace přispěje k vytvoření zajímavé skupiny lidí a prostoru pro vznik nových podnětů a nabídce kvalitních služeb, které uživatelé hledají.

.
loading...
x