Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Aktuální zásahy jihomoravských hasičů on-line

Aktuální zásahy jihomoravských hasičů on-line

09.02.2009

Webové stránky Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje nově přináší on-line přehled aktuálních zásahů. Do portálu jsme také integrovali novou aplikaci pro elektronické hlášení pálení klestí.

Zásahy on-lineZásahy on-line

Na začátku února jsme rozšířili webové stránky Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje o zajímavé novinky. Díky on-line přehledu zásahů mohou být návštěvníci portálu velice rychle informováni o aktuálním dění a výjezdech jihomoravských hasičů. Zavedením této rubriky, dostupné na titulní stránce, se HZS Jihomoravského kraje stal jedinou složkou integrovaného záchranného systému kraje, která v online režimu informuje o všech svých zásazích.

páleni klestí

Evidence pálení klestí

Další novinkou portálu je integrace aplikace Pálení klestí. Slouží pro elektronickou evidenci pálení klestí na Krajském operačním a informačním středisku HZS Jihomoravského kraje. Evidence je řešena prostřednictvím on-line formulářů, díky čemuž lze velice rychle a snadno ověřit místo pálení pro případ, že by ve stejném prostoru byl ohlášen požár.

Chcete vědět více?

Bližší informace naleznete v tiskové zprávě HZS Jihomoravského kraje na portálu www.firebrno.cz.

 

 

.
loading...
x