Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Novinky  /  Aktualizace redakčního systému na webu Státního zdravotního ústavu

Aktualizace redakčního systému na webu Státního zdravotního ústavu

03.07.2009

Redaktoři webové prezentace Státního zdravotního ústavu využívají od půlky června nové funkcionality poslední verze redakčního systému Marwel. Portál SZÚ však došel změn i ve své vizuální podobě. Společně s upgradem redakčního systému jsme provedli grafické změny titulní stránky a navigačního menu.

Novinky na webu SZÚ

SZÚ

Díky aktualizaci se nabídka funkcionalit redakčního systému Marwel na stránkách Státního zdravotního ústavu výrazně rozšířila. Nově tak redaktorům usnadňuje práci např.

  • koš - pro snazší obnovu článků při jejich smazání,
  • vkládání multimedií - umožňující vkládat do článků videa a flashové animace,
  • zlepšené funkce fotogalerie,
  • intuitivní ovládání pro práci s výpisy článků a odkazy a mnoho jiných.

Další novinkou portálu SZÚ je také Správce dokumentů, který návštěvníkům zajišťuje vždy aktuální verze zveřejněných dokumentů ke stažení.

Grafické úpravy portálu SZÚ

Menších změn se dočkala i grafická podoba portálu. Jsou reakcí na rostoucí požadavky na funkčnost webu i snahou o další zpřehlednění. Prostřednictvím malých grafických úprav jsme návštěvníkovi nabídli interaktivní záložkové menu, které ho atraktivním způsobem provede strukturou webu. Na titulní straně přibyly výrazné fotografické bloky se základními tématy, které navedou na oblasti, jež návštěvníka nejvíce zajímají. V levé části je také nově umístěn výrazný banner odkazující na aktuální informace – např. o epidemii tzv. prasečí chřipky.

 

.
loading...
x