Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Kariéra  /  Výrobní ředitel

Výrobní ředitel

Firma QCM, která již 17 let působí na trhu jako přední výrobce nástrojů na elektronizaci nákupních procesů pro veřejnou správu, hledá výrobního ředitele.

Náplň práce

Hlavní náplní práce výrobního ředitele je řídit vývojové a implementační oddělení tak, aby plnilo všechny požadavky klientů i požadavky na vývoj produktů QCM.

Mezi klíčové produkty patří:

  • E-ZAK - systém pro elektronizaci veřejných zakázek
  • Portál pro vhodného uveřejnění - profily zadavatelů veřejných zakázek
  • Redakční systém Marwel

Do kompetencí výrobního ředitele patří:

  • Organizace vývojových a implementačních týmů
  • Management zdrojů a projektů
  • Rozvoj oddělení s cílem realizace středních a velkých projektů

QCM požaduje:

  • Manažerskou praxi s doložitelnými výsledky
  • Zkušenosti s vedením týmů (více jak 10 členů)
  • Povědomí o webových aplikacích
  • Prokazatelné zkušenosti s projektovým řízením
  • Nadstandardní komunikační schopnosti

QCM nabízí:

  • Smysluplnou práci pro významné klienty ze státní správy a samosprávy
  • Podílet se na formování prostředí veřejných zakázek v České republice
  • Aktivní a plnou podporu vedení společnosti
  • Zázemí zavedené stabilní firmy s významným tržním podílem
  • Účast na prestižních projektech z ČR i EU
  • Platové ohodnocení odpovídající pozici a výsledkům
  • Standardní i méně standardní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, jazykové vzdělávání, příspěvek na sportovní akce, flexibilní pracovní doba, homeoffice, sickdays)
  • Pracoviště v Brně, budova M-palác na Heršpické.
loading...
x