Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Kariéra  /  Senior IT Administrator

Senior IT Administrator

Hledáme do brněnského týmu šikovného kolegu s chutí řešit IT problémy na pozici Senior Administrátor. Společnost QCM poskytuje své produkty významným zákazníkům jako jsou kraje a ministerstva. Vítězný kandidát bude klíčovou postavou v týmu zajišťující provoz a také rozvoj firemních počítačových technologií postavených mimo jiné na pokročilém storage řešení CEPH.

Požadavky a náplň práce

  • SŠ/VŠ vzdělání IT, správa sítí a systémů, výpočetní technika, telekomunikace
  • Relevantní praxe na pozici správce Linux / Unix serverů (3 a více let)
  • Zodpovědnost za chod a rozvoj serverové infrastruktury, storage & backup
  • Správa pokročilého storage řešení postavené na technologii CEPH
  • Správa virtualizačního prostředí s technologiemi VMware a Veeam
  • Instalace a správa linuxových serverů na platformě CentOS a Debian
  • Provoz webhostingové prostředí s technologiemi Apache, PHP, MySQL, PostgreSQL
  • Spolupráce na firemních IT a vývojových projektech
  • Podpora systémů v režimu 24x7 (příplatková pohotovost)
  • Správa PC/NB zaměstnanců

Ideální kandidát by měl splňovat

  • Mít dobré komunikační dovednosti a aktivní přístup k práci
  • Být schopný pracovat v týmu, zodpovědný a spolehlivý
  • Orientovat se na linuxové prostředí některé majoritní distribuce (RedHat/Centos/Debian)
  • Umět pracovat s technologiemi Apache, MySQL/PostgreSQL
  • Mít dobrý přehled o TCP/IP sítích, netfilteru a DNS
  • Umět základy skriptování v Bashi
  • Je ochotný držet pohotovost
  • Umí spravovat i desktopové OS Windows 7/8/10

Výhodou je

  • Zkušenost s distribuovaným storage řešením jako je CEPH
  • Orientace v IPv6 a praxe při správě zařízení Mikrotik
  • Znalost konfigurace Nagios
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme

  • Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu s moderními technologiemi na prestižních projektech pro významné zákazníky
  • Atraktivní platové ohodnocení odpovídající vzdělání a zkušenostem
  • Firemní notebook s 3G připojením a mobilní telefon
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenky, Sick Days
  • Příspěvek na penzijní nebo soukromé životní pojištění

V případě vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis na adresu jobs@qcm.cz

loading...
x