Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Kariéra  /  Právník/právnička veřejných zakázek

Právník/právnička veřejných zakázek

Do naší společnosti hledáme právníka/právničku se zaměřením na oblast veřejných zakázek. Jsme leader na trhu elektronického zadávaní veřejných zakázek. Pořádáme konference a pravidelná školení v daném oboru.

Náplň práce:

  • Administrace veřejných zakázek a elektronických aukcí (především) pomocí elektronického nástroje dle § 213 ZoZVZ
  • Tvorba zadávacích dokumentací, smluvních podmínek, audit
  • Zastupování klientů při přezkumném řízení u Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže
  • Jednání s klienty (zadavateli), především z řad veřejné správy
  • Metodická a poradenská činnost (veřejné zakázky, registr smluv, smluvní právo)
  • Analýza právních předpisů a tvorba posudků
  • Vedení právních školení (Praha, Brno)
  • Běžná agenda (smlouvy, objednávky, drobná administrativa)
  • Překonávání nových výzev (nový zákon o zadávání veřejných zakázek, povinná elektronizace, registr smluv)

Požadavky:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru Právo (Mgr.)
  • Praxe v oblasti veřejných zakázek výhodou (nikoliv nutností)
  • Zkušenost s elektronickým zadáváním veřejných zakázek výhodou (nikoliv nutností)
  • Příjemné vystupování
  • Nekonfliktnost, pečlivost a samostatnost
  • ŘP sk. B
  • Základní znalost AJ
  • Znalost práce na PC (MS Office, webové aplikace, právní informační systémy)

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Firemní benefity (stravenky, 3 dny sick day, týden dovolené navíc po 3 letech, příspěvek na penzijní/životní pojištění, firemní akce, výuka angličtiny)
  • Služební notebook a mobil
  • Klimatizovaná kancelář v centru Brna (nikoliv open space)
  • Motivující finanční ohodnocení (nástupní plat zohledňující dosavadní zkušenosti a praxi v oboru)

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na: info@e-tenders.cz, kontakt: Mgr. Kristina Špottová, mobil: +420 601 367 279.

QCM, s.r.o.
Heršpická 813/5
639 00 Brno
www.qcm.cz

loading...
x