Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Kariéra  /  PHP programátor

PHP programátor

Chceš se podílet na větší transparentnosti zadávání veřejných zakázek ČR?

Prostřednictvím systémů pro elektronizaci veřejných zakázek, které u nás vyvíjíme, je zadávána a procesována třetina všech veřejných zakázek v ČR. Zakázky na naších systémech zpracovávají jednotlivci z řad malých podnikatelů i velké organizace státní správy jako například ministerstva.


Abychom všem těmto uživatelům mohli nabídnout co nejkvalitnější nástroje pro jejich práci, hledáme pro naši brněnskou pobočku nového kolegu nebo kolegyni na pozici PHP programátora.


Pokud tě naše práce zaujala a víš, že Liskov je žena, JavaScript není jQuery a objektové programování nejsou jen třídy, přijď k nám na pohovor. Nebudeme se tě ptát jestli je callback prvním parametrem funkce array_map nebo array_filter, protože do našeho týmu nehledáme PHP manuál, ale šikovného vývojáře. Rádi si s Tebou popovídáme třeba o zásadách čistého kódu, trendech v oblasti vývoje a určitě oceníme, když se nezalekneš slov jako refaktoring, codereview či testování.


V případě, že si tě vybereme a ty se rozhodneš s námi spolupracovat, můžeme Ti nabídnout práci s mladými kolegy v malých týmech, kde můžeš prosadit a realizovat své myšlenky, nápady a vize. U nás si můžeš potykat s technologiemi jako Elasticsearch, RabbitMQ, AngularJS a dalšími. A pokud budeš mít chuť, tak i s těmi, se kterými si zatím jen vykáme.


Pro větší pracovní pohodu Ti nabízíme zázemí stabilní české firmy, pružnou pracovní dobu, sick days, stravenky či třeba příspěvek na penzijní pojištění a po pracovní době se s námi můžeš vydat za kulturou nebo sportem v rámci firemních akcí. Pokud budeš mít zájem se dále vzdělávat, rádi Tě vyšleme na nějaké zajímavé školení nebo konferenci.

V případě zájmu nám zašli životopis a k tomu připoj nějakou ukázku své práce.

.
loading...
x