Skoč na obsah

QCM

Vyhledávání

+420 538 702 705 | helpdesk

Výběr jazyka

cs en
Domů  /  O společnosti  /  Kariéra  /  Junior IT Administrator

Junior IT Administrator

Hledáme do brněnského týmu šikovného kolegu s chutí zapojit se do správy serverů a IT technologií na pozici Junior IT Administrátor. Společnost QCM poskytuje své produkty významným zákazníkům jako jsou kraje a ministerstva. Vítězný kandidát bude zajišťovat provoz firemních počítačových technologií a bude se podílet na dalším rozvoji IT.

Požadavky a náplň práce

SŠ/VŠ vzdělání IT, správa sítí a systémů, výpočetní technika, telekomunikace

Instalace a správa linuxových serverů na platformě CentOS a Debian

Provoz webhostingové prostředí s technologiemi Apache, PHP, MySQL, PostgreSQL

Spolupráce na firemních IT a vývojových projektech

Správa počítačového vybavení, počítačů, laptopů na platformě Linux a Windows

Ideální kandidát by měl splňovat

Mít dobré komunikační dovednosti a aktivní přístup k práci

Být schopný pracovat v týmu, zodpovědný a spolehlivý

Orientovat se na linuxové prostředí některé majoritní distribuce (RedHat/Centos/Debian)

Umět pracovat s technologiemi Apache, MySQL/PostgreSQL

Mít dobrý přehled o TCP/IP sítích a DNS

Umí spravovat také desktopové OS Windows 7/8/10

Má ŘP skupiny B

Výhodou je

Zkušenost se správou HW, serverovny a storage

Znalost technologií Mikrotik, Nagios a Zimbra

Co nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu s moderními technologiemi na prestižních projektech pro významné zákazníky

Atraktivní platové ohodnocení odpovídající vzdělání a zkušenostem

Firemní notebook s 3G připojením a mobilní telefon

Pružnou pracovní dobu

Stravenky, Sick Days

Příspěvek na penzijní nebo soukromé životní pojištění

V případě vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis na adresu jobs@qcm.cz

loading...
x